- Komerční sdělení-svět ženy

Wifi zásuvky znamenají přehled nad spotřebou energií

časopis

Elektřina je komoditou, bez které se neobejde žádná moderní domácnost. A je pravdou, že její cenová hladina se v posledních letech značně proměnila. Nedá se očekávat, že dojde ke změně trendu, proto je namístě, aby se všichni přizpůsobili a snažili se o úspory. Jak na to? Pomoci může moderní technika, která připraví velmi přehledné statistiky o každodenní spotřebě. K úsporám vede jen dobrý přehled nad aktuální situací, kdy je možné naplánovat efektivní změny. Kdo se vhodně připraví, ten pak nebude překvapený nad ročním vyúčtováním. S dnešní elektronikou je všechno velmi snadné.

Přehlednost je velmi důležitá

Co nabízí wifi zásuvky pro domácnosti 21. století? Výhodou je její velmi jednoduchá instalace, kterou zvládnete i v případě, že si s moderními technologiemi ještě příliš nerozumíte. Přinesete si tak domů hlídače, který kontroluje každou kilowatthodinu, spáruje se až s jedenácti tisíci elektrozařízeními a snaží se ze všech sil, aby našel skryté rezervy pro další úspory. Nepotřebuje žádnou dovolenou, nikdy nespí a můžete si jej nastavit až do nejmenších detailů. A když budete chtít, přehled můžete mít také na své vlastní rekreaci nebo služební cestě, jednoduše vždy, pokud jste mimo domov. Snadno a rychle si tak prohlédnete důležité grafy, které napoví, jak dál postupovat.

Mobilní aplikace usnadní ovládání

Potřebujete vlastně jen smartphone! Díky aplikaci si vše nastavíte prostřednictvím mobilního telefonu během několika málo minut. Jde o praktický způsob ovládání, který ocení všechny generace. Stačí klik a nastavíte si zapnutí kávovaru přesně na šestou hodinu ranní. Vaše probuzení pak bude mnohem příjemnější. Více informací k chytré domácnosti na vás čeká na cel-tec.cz. Stačí otevřít dveře a vyjít vstříc budoucnosti, vždyť nová éra už je připravena! 

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -časopis

Redakce doporučuje

Články autora